Butundoktorlar 2006 yılında İstanbul Türkiye'de kurulmuştur. Butundoktorlar.com sitesini kuran Dr. Emine Fulya Alpan, sağlık bilgi teknolojisi, sağlık bilişim sistemleri ve sağlık PR işleri uzmanıdır.

 

Hastaların butundoktorlar web sitesi üzerinden doktorlarına kolaylıkla ulaşması hedeflenmektedir. Web sitemizden doktorlarımızın tanı ve tedaviyi anlatan videolarına  link verilmektedir. Bu sayede toplumun yaşam kalitesinin yükseltilmesi ve tıbbın gelişimine katkı sağlanması amaçlanmaktadır.

 

Butundoktorlar sağlık danışmanlığı hizmeti ile yurt dışından gelen ve Türkiye'deki hasta ve yakınlarının memnuniyeti hedeflenmektedir. Doktorlarımızın hastalara erişimi sayesinde hastalarımızın tedavisine hızlı bir şekilde başlanmaktadır.

 

Butundoktorlar web sitesi, 2006 yılından bu yana hastalık tedavi sitelerimiz ve doktorlarımızın videoları ile bizimle iletişime geçen hastalarımızın doğru tedaviye ulaşmasını ve daha sağlıklı bir yaşam sürmesini sağlamak içindir.

 

Butundoktorlar web sitesi, hastaların hastalıkların teşhis, analiz ve tedavi aşamalarında ihtiyaç duydukları tetkikleri ve tedavileri en hızlı ve en uygun şekilde bulmalarına yardımcı olarak bireylerin sağlıkla ilgili ihtiyaçlarını karşılamaktır.

 

Sağlığınız için bize danışabilirsiniz.

info@butundoktorlar.com